Гаряча тема працевлаштування в Тернополі

Сортування по даті: за спаданням, за зростанням


Виводити по  
  записів на сторінці  

Всього знайдено: 3

На сторінці: 1 – 3

Сторінка: 1 / 1

Ольга Мозгова 19.07 13:47

У пошуках додаткового заробітку тернополяни натрапили на фірму, яка, пропонуючи роботу, вимагає заплатити 250 гривень завдатку. Проте обіцяної роботи ніхто так і не отримує.

Сотні різних пропозицій фасувати косметику, пакувати журнали, диски і отримувати за це 700-800 гривень в тиждень заполонили тернопільські газети з оголошеннями. Багато людей все ж не вірять у подібні оманливі способи підробітку. Серед них є й такі, що вже мають гіркий досвід “співпраці” з сумнівними фірмами, тож тепер застерігають інших людей навіть не брати до уваги подібну рекламу.
Нещодавно в редакцію газети “Місто” звернувся тернополянин Петро Щепанюк. Чоловік вже чотири роки шукає “роботу на дому”, але ще жодного разу не знаходив справжніх роботодавців, а лиш так званих “аферистів-гастролерів”. І вже не вперше скаржиться на таких “горе-роботодавців”.
Нагадаємо, торік восени “Місто” писало про сумнозвісну фірму “Арбат”, існування якої припинили правоохоронці. Тоді з людей брали понад дві сотні гривень, і в договорі, який з ними укладали, вказувалося щось на зразок “надання консультативних послуг” і жодного слова про гарантовану, обіцяну “на словах” роботу. Ошукана людина терпляче чекала вдома кур’єрської доставки товару, який необхідно буде фасувати. Однак у кінцевому результаті ніхто з них роботи так і не отримав, а фірмою зайнялися працівники міліції.
За такою ж схемою в нашому місті зараз працює ще одна “контора” на вулиці Соломії Крушельницької, 51. Туди звернувся вищевказаний Петро Щепанюк, але одразу, почувши про заставу у 250 гривень, зрозумів, що і на цей раз навряд чи вдасться отримати “роботу на дому”. http://gazeta-misto.te.ua/ексклюзив/у-тернополі-з’явився-новий-«лохотрон/

відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору

ППППРАВ 29.03 16:20

Працевлаштування на випробувальний термін може бути пасткою для працівника. ТАк що тут потрібно бути обережним

Почитати можна тут http://zik.ua/ua/news/2011/10/25/315934

відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору

Коля 01.06 17:11

Як побачити ознаки "шахрайського оголошення"?
Експерти виділяють низку основних ознак "шахрайського оголошення".
Перша. Передплата при працевлаштуванні. Компанія, що шанує себе, не стане просити переказати які-небудь кошти або сплатити витрати свого співробітника. Приміром, компанія пропонує роботу вдома по набору тексту або виготовленню біжутерії. Проте, перш ніж приступити до виконання обов'язків, претендента просять перерахувати певну суму для отримання подальших інструкцій або оплатити партію матеріалів для виготовлення продукції.
Друга. Вимога пройти обов'язкові платні курси (консультацію, навчання, медогляд) перед зарахуванням в штат компанії. Як і в першому випадку, такі "працедавці" є досить сумнівними, є велика вірогідність шахрайства.
Третя. Високий оклад при мінімумі вимог. Робота має бути оплачувана. Проте виникають небезпідставні сумніви, якщо за 4 години роботи оператором ПК компанія платитиме 500 у.о. на місяць.
Четверта. Оголошення, в яких відсутня назва компанії, оголошення з розмитими формулюваннями, які не дають чіткого розуміння про вакансію, що відкривається.
П’ята. Підозри викликає і присутність граматичних помилок в тексті. Таке оголошення про вакансію, очевидно, складено поспіхом і представляє компанію, що його подає, не з найкращого боку.

відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору

Коментувати тему

Зареєструйтеся / увійдіть в свій акаунт для подачі коментаря!
Без реєстрації Ви втрачаєте наступні можливості:

  • редагувати подані вами коментарі
  • будете вимушені заповнювати захисний код щоразу при використанні будь-якої форми для подачі інформації

Увійти на сайт

Розпочати реєстрацію

Переваги реєстрації

Ім'я

Ваш e-mail

Текст коментаря

Погоджуюсь із правилами розміщення інформації


Нагору Назад