Як створити графік віддаленої роботи, який буде працювати на вас

 

Період карантину змусив багатьох відкрити для себе віддалену роботу. Для людей, які ніколи не працювали на фрілансі або будинку, – цей період перетворився на справжній виклик. Вони відчули, що робота вдома – це не відпочинок, а на безліч завдань потрібно набагато більше часу, ніж в «офісному режимі»

У цьому матеріалі розглянемо, як створити ефективний щотижневий графік роботи, який дозволить виконувати завдання, управляти декількома проєктами та підтримувати баланс між роботою та особистим життям.

Заблокуйте свої неробочі години

Встановлюйте межі свого робочого дня. Не маючи соціальних сигналів до того, щоб вийти з офісу в кінці дня, багато віддалених співробітників працюють довше й мають менше часу на особисте життя.

Обговоріть зі своїм керівництвом і колегами робочий графік, щоб ваша команда могла знати, коли ви доступні. Щоб відзначити робочий і неробочий час, можна використовувати різноманітні програми планування.

Заплануйте час для виконання регулярних щотижневих обов'язків

У кожної роботи є декілька щотижневих обов'язків, які необхідно виконувати регулярно. Щоб ізолювати ці обов'язки від проєктів, які вимагають більше часу, виділіть на них окремий період і відзначте його собі.

Наприклад, це може бути перевірка електронної пошти або моніторинг конкурентів. Не витрачайте на регулярні обов'язки більше часу, ніж слід, якщо ваш ресурс потрібно для закриття інших термінових завдань.

Сконцентруйтеся на завданні, яке виконуєте

Іноді потрібно годину або більше безперервного часу, щоб забезпечити ретельне виконання того чи іншого завдання. Спокуса перевірити електронну пошту й відповісти на повідомлення може відвернути від роботи та уповільнити її виконання.

Через це варто спланувати час, щоб виконати основне завдання, а також час, який потрібен для створення креативних проєктів, таких як контент-стратегії або публікації. Це допомагає зберігати баланс між рутинною роботою і виконанням несподіваних завдань.

Заплануйте регулярні онлайн-зустрічі з колегами

Ще однією проблемою є від'єднання від команди і відсутність видимості компанії. Щоб уникнути цих бар'єрів, плануйте регулярні індивідуальні віртуальні бесіди «на каву» з колегами.

Будучи дистанційним працівником, регулярні зустрічі допомагають краще пізнати свою команду, тримати руку на пульсі й отримати цінну інформацію, яку неможливо одержати на великих віртуальних нарадах колективу.

Включіть вашу ранкову рутину

Дистанційна робота постійно спокушає встати за 15 хвилин до початку робочого дня. Але, як показує практика, ранкова рутина, якою люди займаються перед тим, як потрапити в офіс, допомагає їм налаштуватися на робочий день.

Так що, працюючи віддалено, приділіть час перед початком роботи собі. Подивіться серіал, почитайте книгу, займіться зарядкою, просто зробіть щось, що підніме вам настрій на весь день.

Виділіть час для перерв кожен день

Крім часу на ранкову турботу про себе, ви також повинні пам'ятати про перерви після занурення в робочий день.

Одне з найбільших помилок криється в тому, що, працюючи з дому, людина відпочиває і має більше часу на себе. Насправді це зовсім не так.

Робити перерви може бути непросто, коли ви відчуваєте, що створюєте відмінний контент або працюєте в термін. Але своєчасні перерви можуть допомогти запобігти вигорянню і підвищити креативність.

Проводьте збори 1-2 рази на тиждень

Сплануйте свої необхідні зустрічі на початку тижня. Якщо є необхідність і можливість, займіть один-два дні повністю зустрічами, тим самим звільнивши решту тижня.

Це дасть вам можливість у вільні від зустрічей дні, не відриваючись, працювати над своїми завдання і проєктами, повністю сконцентрувавшись на них.

Залишайте вільний робочий простір кожен день

Якщо ви дуже організована людина, може бути важко уникнути планування кожну секунду вашого дня, але заради командної роботи потрібно залишити незапланований простір в своєму календарі.

Зробивши це, ви будете мати певний простір для «маневру». Вас не виб'є з графіка несподіване завдання, а якщо на якийсь проєкт потрібно трохи більше часу, ніж ви розраховували, то він у вас буде.

thepoint.rabota.ua

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад