Рада дозволила відпустку для догляду за дитиною обом батькам-військовослужбовцям

Рада дозволила відпустку для догляду за дитиною обом батькам-військовослужбовцям

29 липня ВРУ прийняла в цілому законопроєкт №7464 "Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо рівних можливостей матері і батька, які є військовослужбовцями, на догляд за дитиною в особливий період". Як розповів Я. Железняк, за нього проголосували 281 нардеп.

Наразі остаточний текст закону не оприлюднений. Законопроєктом пропонувалося:

  • забезпечити рівні можливості військовослужбовців – матері та батька на догляд за дитиною та поєднання військової служби із сімейними обов'язками;
  • усунути законодавчі прогалини, які обмежують права чоловіка на відпустку для догляду за дитиною;
  • створити передумови для посилення ролі батька у процесі вихованні дітей та розвитку відповідального батьківства в Україні.

Законопроєктом пропонувалося внести зміни до частини 19 статті 10- 1 Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», якими встановити норму щодо надання відпусток для догляду за дитиною не лише жінкам, а й чоловікам, у разі якщо обоє є військовослужбовцями, на рівних умовах у мирний час та в особливий період чи воєнний стан.

Цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

https://news.dtkt.ua/labor/labor-relations/77726-rada-dozvolila-vidpustku-dlya-doglyadu-za-ditinoyu-obom-batkam-viiskovosluzbovcyam

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад